FIRMA

Naszym celem jest świadome wykorzystywanie jedynie najlepszych praktyk i doświadczeń, które zdobyliśmy pracując przez wiele lat w najbardziej renomowanych firmach doradczych. Stosujemy te same wysokie standardy usług, nie będąc przy tym związanym korporacyjnymi ograniczeniami. Świadcząc usługi jesteśmy niezależni, a lojalność i dyskrecja są naszym priorytetem.

To co nas wyróżnia, to również niezależność we współpracy. Stosujemy procedury wewnętrzne, jednakże nie ograniczamy się nimi. Pragniemy, aby współpraca z naszymi Klientami miała charakter partnerski - tam gdzie to możliwe dbamy o jasne przedstawienie sprawy i możliwych rozwiązań – zarówno bezpiecznych jak i efektywnych finansowo.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, księgowości i podatków.
Doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach audytorskich i konsultingowych pozwala nam zapewnić najwyższe profesjonalne standardy świadczenia usług.
Firmę tworzy zespół specjalistów – księgowych, biegłych rewidentów oraz doradców z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu złożonych projektów.
Specjalizujemy się w obsłudze różnej wielkości spółek kapitałowych reprezentujących wiele branż oraz podmiotów z sektora finansowego takich jak fundusze inwestycyjne, towarzystwa funduszy inwestycyjnych oraz domy maklerskie.
Komunikujemy się z klientem w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.
Obecnie obsługujemy około 200 klientów, zapewniając im najwyższy poziom usług przy racjonalnych finansowo warunkach współpracy.Google Analytics

Google Analytics to usluga uzywana w naszej witrynie, która sledzi, raportuje ruch i mierzy, w jaki sposób uzytkownicy wchodza w interakcje z tresciami naszej witryny, abysmy mogli ja ulepszac i swiadczyc lepsze uslugi.

Facebook

Nasza strona internetowa umozliwia polubienie lub udostepnienie jej tresci w sieci spolecznosciowej Facebook. Aktywujac go i korzystajac z niego, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Facebooka: https://www.facebook.com/policy/cookies/

Twitter

Zintegrowane tweety i uslugi udostepniania Twittera sa uzywane na naszej stronie internetowej. Akceptujac je i korzystajac z nich, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Twittera: https://help.twitter.com/pl/rules-and-policies/twitter-cookies